Ads & Sponsorships

Bloguma çeşitli şekillerde reklam verebilir ve sponsor olabilirsiniz. Aşağıda birkaç çalışma şeklimi sıraladım, sizin için uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Ayrıca, sizinle çalışmaktan çok mutlu olurum.
  1. Ürün Sponsoru: Markanızdan bir ürün seçiyorum ve bana yolluyorsunuz. Fotoğrafını çekiyorum, hakkında bir şeyler yazıyorum. Bloguma post giriyorum, tabi markanızı da ekliyorum. Post'ta elbette site linklerinizi de ekliyorum. 
  2. Reklam Bannerı: Blogumda sizin markanızın reklam bannerı gözükebilir. Ne kadar gözükeceğini önceden kararlaştırmış olacağız. Solda gördüğünüz uzun reklam bannerı yerine ve ya sağda kare şeklinde banner yerine koyabilirim.
  3. Marka/Ürün/Website İncelemesi: Sizin ürününüz ve websiteniz hakkında detaylı bir yazı hazırlıyorum. Bu yazı sizin ürününüzü neden sevdiğim ve neden tavsiye ettiğim şeklinde oluyor. Ya da karşı taraf hazır bir yazı da yollayıp, yayınlayabilirim.  
  4. Yarışma: Hediye sponsoru olarak birlik yarışma düzenleyebiliriz. Bunun için bazı katılım şartları oluyor. Bunu önceden karşılıklı olarak birlikte kararlaştıracağız.
  5. Diğer: Eğer, daha farklı fikriniz, öneriniz varsa bunu duymak çok isterim. Diğer konularda da benimle iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen.
There are some options if any chance you are interested in advertising and sponsoring my blog. I pleased and kind of adss sponsorships with you. 
  1. Sponsorsed Apparels: I choose one of your apparels from your shop. After you send me one, i will take photos and write something. I will post it on my blog and tag your shop post. I will also share you shop's link through my post. 
  2. Banner Ads on Sidebar: Your shop's banner will appear on the sidebar of my blog for a while that have been discussed before. I can put your banner on left (Long one) or righ (square) side.
  3. Brand/Product/website Review: I will write about your items and website, such as the benefit of your product, what I like about the product, etc. Or you can sent ready rewiev post, then i will just post it.
  4. Giveaway: Sponsor can also hold a giveaway on my blof. There are some requirements for this one adn til will be discussed thourh email.
  5. Others: If sponsor would like to offer other kind of sponsorship/ads ideas, fell free to contact me through email.

Sorularınız, söylemek istedikleriniz, bir fikriniz varsa; kısaca her şey için email atabilirsiniz!

For questions, comments or an idea; in short for everything, you can sent me email!